;

41. Rajd Świdnicki-KRAUSE jest w tym roku inauguracją sezonu rajdowego w Polsce i pierwszą eliminacją Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2013.

W związku z tym Motosport-Rabka organizuje wyjazd na rajd dnia 13-14 kwiecień 2013r. Dzięki kilkuletniemu doświatczeniu w organizacji takich wyjazdów zapewniamy świetne i niezapomniane wrażenia. Wyjazd 12 kwietnia w nocy na 2 dni z jednym noclegiem.

wiecej info: tel. 791 325 224 oraz gg: 1134281Gadu-Gadu
Po raz siedemnasty został dziś rozegrany na placu targowym i parkingu w rynku 17 Rabczański Kręciołek który wrócił po dłuższej przerwie. Andrzej Rogowiec tłumaczy, że po prostu nie było czasu, on i członkowie ekipy, którzy organizują kręciołka, byli pochłonięci prywatnymi lub zawodowymi sprawami. Kręciołek jednak nie zaginął i w niedzielę znowu, tym razem na plac targowy w rynku, ściągnął wierną i czekającą na to wydarzenie publiczność. Tym razem został zorganizowany pod szyldem Motosport Myślenice. Zawodnicy mieli do pokonania kilometrowy odcinek po asfalcie i szutrze, który przejeżdżali trzykrotnie,liczyła sie suma 3 czasów. Na starcie stanęło 33 ekipy z Podhala, Krakowa ,Nowego Sącza czy Nowego Wiśnicza, które rywalizowały w ośmiu klasach. Wśród zawodników były dwie kobiety. Spośród wielu samochodów wyróżniał się Mitsubishi Lancer z 460-konnym silnikiem, należący do Damiana Nowaka z Krakowa. Obok wyścigów odbyły się również pokazy - pokaz trialu wykonał Przemysław Kaczmarczyk z synem Oskarem, bracia Kamil i Patryk Żegleniowie zaprezentowali swoje nowe buggy, podziwiać można też było gokarty z toru kartingowego w Białce Tatrzańskiej. Dopisała również kuchnia polowa którą prowadził Paweł Kozak z Myślenic, mimo chłodu który panował wśród gorącej atmosfery można było napić się i zjeść coś ciepłego.
 

galeria zdjęć autorstwa Pawła Wilka
zobacz zdjęcia na www.podhale24.pl
zobacz zdjęcia na www.rabka.pl
zobacz zdjęcia na www.gorce24.pl

>>> Wyniki 17 Rabczański Kręciołek <<<


30 maja 2010 r. w Rabce-Zdrój pod wyciągiem narciarskim Maciejowa-Ski odbył się 16 Rabczański Kręciołek. W zawodach wzięło udział 45 załóg, a zaciętą rywalizację podziwiały rekordowe tłumy widzów. Nowością była nowo utworzona klasa kobiet w której zacięcie rywalizowało 8 załóg żeńskich, wszystkie panie zapowiedziały swój udział w kolejnej imprezie, a zainteresowanie nową klasą cały czas rośnie co nas bardzo cieszy.

galeria zdjęć motosport-rabka

zobacz zdjęcia na www.podhale24.pl
zobacz zdjęcia na www.goral.info.pl
zobacz zdjęcia autorstwa Damiana Gruby
zobacz zdjęcia na www.watra.pl
zobacz zdjęcia na www.motorsportmaxxx.pl
zobacz zdjęcia autorstwa Aniade6

zobacz relację z XV Rabczańskiego Kręciołka na stronie www.podhale24.pl
zobacz zdjęcia na stronie photojanografia
zobacz zdjęcia autorstwa Grzegorza Świdra